Leona dress
240,00 €
Leona dress
Haljina od čipke s crnom podstavom i til volanom – elegancija za posebne trenutke i svakodnevni chic
Uronite u romantični svijet čipke s ovom očaravajućom haljinom do koljena, izrađenom od luksuzne pamučne čipke koja ističe ženstvenost i profinjenost. Vanjski sloj haljine krasi bogati floralni uzorak čipke, uz efektnu završnicu u obliku ukrojenog volana i elegantnih zvonolikih rukava.
Posebnu dubinu ovoj haljini daje kontrastna crna podstava od mekane likre, koja savršeno ističe svaki detalj čipke, dok dodatni volan od crnog tila na podstavi donosi dozu teatralnosti i neodoljive elegancije.
Idealna za posebne prigode poput proslava, večera ili ljetnih evenata, ali dovoljno udobna i za svakodnevne modne trenutke. Nosiva kroz cijelo proljeće i ljeto – kombinirajte je s natikačama za dnevni look ili s potpeticama za večernji glamur.
Veličina XS dužina naprijed 96 cm, iza 99 cm, rukav 14 cm
Veličina S/M dužina naprijed 97 cm, iza 100 cm, rukav 14 cm
Veličina l dužina naprijed 99 cm, iza 102 cm, rukav 14 cm
100% Pamuk
Podstava 100% Lycra